Úvod > Akce v okolí

Akce v okolí

A vítejte u nás na Kvildě v NP Šumava

Nabídka ubytování v historické horské chalupě až pro 8 + 1 osob. Výhodné ubytování při putování po Šumavě.

Minigolf - Zahraj si mini, Tygře

Velké náměstí 113, Vnitřní Město, 39701 Písek
Datum konání

Originální desetijamkový minigolf baví nejen děti. Ve Vysokých trámech písecké Sladovny řádila desítka výtvarníků, která v nich vytvořila unikátní desetijamkové minigolfové hřiště. Ano, čtete dobře. Opravdu minigolfové hřiště. A to navíc není vůbec obyčejné. Každý z autorů svou jamku zpracoval podle originálního výtvarného návrhu, takže vám při honičce za co nejlepším výsledkem budou oči přecházet. 10 ORIGINÁLNÍCH MINIGOLFOVÝCH JAMEK Neměli žádné společné téma a jediným zadáním bylo, vytvořit minigolfovou jamku, která musí jít zahrát a musí být neobyčejná. Šikovní autoři se nenechali zahanbit a vy si tak můžete zahrát minigolf na závodní dráze, na trenýrkové jamce či v pokoji z minulého režimu.

KORUNOVAČNÍ KLENOTY NA ZÁMKU MITROWICZ

"České korunovační klenoty na dosah" budou k vidění na Zámku Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí, a to v atraktivním prázdninovém termínu od 2. 6. do 30. 7. 2017. Expozice bude umístěna v reprezentativním 1. patře zámku a bude součástí oficiálního prohlídkového okruhu. Výstava korunovačních klenotů je učena pro širokou i odbornou veřejnost, školní výlety, zájmová sdružení, rodiny s dětmi, seniory i pro návštěvníky ze zahraničí. Neváhejte nás s předstihem kontaktovat pro skupinové rezervace prohlídek.

Smrtihlav (HHhH)

Lidická tř. 2110, České Budějovice 7, 37001 České Budějovice