Úvod > Akce v okolí

Akce v okolí

A vítejte u nás na Kvildě v NP Šumava

Nabídka ubytování v historické horské chalupě až pro 8 + 1 osob. Výhodné ubytování při putování po Šumavě.

Děti Lví srdce

Velké náměstí 113, Vnitřní Město, 39701 Písek
Datum konání

Příběh na motivy knihy autorky Astrid Lindgrenové, představí ve Sladovně svým návštěvníkům formát, který tu – stejně jako pravděpodobně většina českých dětí - neviděli. Děti Lví srdce jsou dobrodružným divadelním představením, v němž hrají hlavní role především (většinou dětští) návštěvníci. Ti pomohou dvojici lektorů-herců na cestě za přemožením vládce, který zotročuje a ničí, tyrana. Celé představení provází efektní animace kombinované s pohybovými senzory. Herci působí v roli průvodců, kteří doprovodí děti napříč příběhem. Je to poprvé, kdy Sladovna takto intenzivně pracuje s digitálními technologiemi. Představení pro veřejnost: Sobota od 13, 15 a 17 hodin. Neděle od 13 a 15 hodin. Představení pro školy: Středa od 9, 10.30 a 13 hodin. Čtvrtek od 9, 10.30 a 13 hodin. O svátcích se hraje ve stejných časech jako v sobotu. Galerie hrou Sladovna je otevřena každý den kromě pondělí od 9 do 17 hodin.

Za kamarády z televize VII.

Šmoulové: Zapomenutá vesnice

Raffaello: Lord umění

Lidická tř. 2110, České Budějovice 7, 37001 České Budějovice

Matka!