Úvod > Obecní úřad

Obecní úřad

Kontaktní a identifikační údaje. Statistické údaje.

Popis úřadu

Organizační struktura úřadu. Kontaktní údaje na pracovníky úřadu. Úřední hodiny.

Povinně zveřejňované informace

Zveřejnění informací dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

Poskytování informací, příjem podání

Způsob poskytování informací podle zák. č. 106/99 Sb. Příjem podání žádostí a odvolání. Výroční zprávy o poskytování informací.

Vyhlášky, zákony a usnesení zastupitelstva

Místní vyhlášky. Výčet důležitých právních předpisů. Usnesení zastupitelstva. Výběrová řízení.

Rozpočet

Informace o příjmové a výdajové části rozpočtu v současném a minulém roce.

Elektronická podatelna

On-line formulář pro zaslání zprávy na obecní úřad.

Registr oznámení

Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů.

Veřejné zakázky

26. 7. Anna