Obec Dříteň

Vltavotýnská lokálka, Vlakem za Týnskou poutí 1

Vlakem za Týnskou poutí - sobota 15.6.2024
Program v příloze.

V sobotu 15. června roku 2024 bude spolek Vltavotýnská lokálka pořádat nostalgické jízdy motorového vlaku z Číčenic přes Temelín do Týna nad Vltavou a zpět. V průběhu dne jsou naplánovány 3 páry vlaků, přičemž první a poslední vlak bude začínat / končit v Benešově u Prahy.

Jízda vlaku se bude opět konat v den konání tradiční vltavotýnské pouti a jejím cílem je jednak připomenout železniční provoz v malebné vltavotýnské krajině, jednak rodinný výlet plný zábavy a her na pouť v Týně nad Vltavou. Akce je určena nejen pro zájemce o železnici, ale především pro rodiny s dětmi, jež s námi mohou strávit pohodový a zábavný den. Ve vlaku pojede také hrajvedoucí s programem pro malé i velké. Akce se koná za každého počasí, za přepravu a její bezpečnost ručí České dráhy.

Jízdní řád a celý přehled jízdného najdete na www.vltavotynskalokalka.cz. Jízdenku můžete zakoupit v předprodeji na jizdenky.vltavotynskalokalka.cz. Sledovat nás můžete rovněž na Facebooku a Instagramu.

pout24.pdf Typ: PDF dokument, Velikost: 9.78 MB

pout24.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 9,78 MB
Datum vložení: 11. 6. 2024 8:01